Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Zaścianki

Zaścianki, podlaskie

  • 670 000 zł
  • 125,60 m²
  • 5 334,39 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Leoniuk

Skontaktuj się

Dom Zaścianki

Zaścianki, podlaskie

zaktualizowane:
4 kwietnia 2026

670 000 zł

125,60 m²

5 334,39 zł/m²

Dom Zaścianki

Zaktualizowane: 4 kwietnia 2026

670 000 zł 125,60 m² 5 334,39 zł/m²

Rodzaj domu:
część domu
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
142 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

część domu

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

142 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 670 000 zł (5 334,39 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: luty 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 125,60 m² (95,70 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: część domu; rok budowy: 2025
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 142 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 04.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 304080

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, który z pewnością spełnia wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Ta nieruchomość znajduję się w Białegostoku- Zaścianki . (...)

Agent

Bartosz Leoniuk

576 070...

576 070 703

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

576 070...

576 070 703

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.