Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Zaścianki

Zaścianki, podlaskie

  • 1 290 000 zł
  • 155,68 m²
  • 8 286,23 zł/m²

Zdjęcie

Karen Sahakyan

Skontaktuj się

Dom Zaścianki

Zaścianki, podlaskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 290 000 zł

155,68 m²

8 286,23 zł/m²

Dom Zaścianki

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 290 000 zł 155,68 m² 8 286,23 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
384 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2021

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

384 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2021

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 290 000 zł (8 286,23 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 155,68 m², 4 pokoje (3 sypialnie); stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2021
  •   materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 384 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon francuski / barierka balkonowa
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność polecać do sprzedaży wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w znakomitej lokalizacji miejscowości Zaścianki gm. Grabówka.

Okolica otoczona terenami zielonymi co gwarantuje mieszkańcom ciszę i spokój , liczne tereny do spacerów, aktywności fizycznej, w pobliżu nowe domy jednorodzinne . Dogodny dojazd do centrum Białegostoku ok 7km (15min autem). Dojazd do nieruchomości praktycznie do samego końca drogą asfaltową. (...)

Agent

Karen Sahakyan

666 071...

666 071 010

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt